Harald Lindberg akvarell

124129

LINDBERG, Harald (1901-1976): Blomster, signerad och daterad -60, akvarell, 56x74 cm

Konst, Måleri

Harald Lindberg akvarell

Budhistorik (3 bud)

218985
218984
218983

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.