Allan Österlind akvarell

124126

ÖSTERLIND, Allan (1855-1938): Vallflicka, signerad Österlind, akvarell, 49x34 cm

Konst, Måleri

Allan Österlind akvarell

Budhistorik (4 bud)

225173
225172
1 400
218275
218078
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.