Veiko Aaltona oljemålning

124123

AALTONA, Veikko (1910-90): Vy över Stockholms Stadshus, signerad och daterad, olja på duk, 60x72 cm

Smärre färgbortfall och krackeleringar

Konst, Måleri, Stockholmiana

Veiko Aaltona oljemålning

Budhistorik (2 bud)

223704
222365

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.