César litografi

124121

CÉSAR (1921-1998): "Kube", signerad och numrerad Cesar 46/100, färglitografi, 49x64 cm

César litografi

Budhistorik (3 bud)

226134
1 300
226133
221068

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.