Kvinnoporträtt

124120

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR; Kvinnoporträtt, signerad Neff 1861, akvarell, 45x33 cm

Konst

Kvinnoporträtt

Budhistorik (13 bud)
226396
6 200
226399
6 000
226396
5 800
226300
5 600
226394
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.