Börje Sandelin etsning

124117

SANDELIN, Börje (1926-1970): Flicka i dörröppning, signerad Sandelin, 72/150, etsning, 20x15 cm

Konst, Måleri

Börje Sandelin etsning

Budhistorik (13 bud)
229046
900
229041
850
228979
228885
750
226069
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.