Martin Åberg oljemålning

124107

ÅBERG, Martin (1888-1946): Ensam häst, signerad och daterad 1938, olja på pannå, 33x40 cm

Konst, Måleri

Martin Åberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

225401
225207
500
224499

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.