Tage Hedqvist oljemålning

124094

HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): "Varvet Sandhamn", signerad och daterad 50, olja på duk, 29x60 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Tage Hedqvist oljemålning
Budhistorik (5 bud)
225134
500
221294
450
221293
220883
216797

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.