Nisse Zetterberg akvarell

124093

ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): Kurtiserande par, monogramsignerad, hösten 1959, akvarell, 21x15 cm

Konst, Måleri

Nisse Zetterberg akvarell
Budhistorik (2 bud)

224808
450
224807

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.