Nils von Dardel akvarellteknik

124090

DARDEL, Nils von (1888-1943): Kostymskisser för baletten Dansgille, stämpelsignerad, även bilder atergo, akvarell, 39x21 cm
PROVENIENS: Thora Dardel Hamilton

Hanteringsveck

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

225396
450
224898
224576
214224

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.