Georg Lodström oljemålning

124086

LODSTRÖM, Georg (1915-1972): Hästar i hage, signerad och daterad Lodström 46, olja på pannå, 27x39 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Georg Lodström oljemålning
Budhistorik

2012-03-05 kl 20:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.