Primus Mortimer akvarell

124084

PETTERSSON, Primus Mortimer (1895-1975): Twiligt, signerad PMP, akvarell, 27x27 cm

Konst, Måleri

Primus Mortimer akvarell

Budhistorik (9 bud)
224844
224520
1 400
223781
1 300
223779
222969

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.