Eric Elfvén oljemålning

124077

ELFVÉN, Eric (1921-2008): Blomstervas vid fönster, signerad och daterad E Elvfén, 96, olja på pannå, 79x59 cm

Smärre färgbortfall längs ramkant

Konst, Måleri

Eric Elfvén oljemålning

Budhistorik (2 bud)

224346
223867

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.