Alvar Jansson oljemålning

124072

JANSSON, Alvar (1922-1990): Stilleben med kanna, signerad A Jansson, olja på duk, 55x50 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Alvar Jansson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

218924
2012-02-28 23:26:35

2012-03-05 kl 15:36
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.