Olivier Herdies blandteknik

124070

HERDIÈS, Olivier (1906-1993): Komposition, signerad och daterad Herdies 1961, blandteknik, 65x50 cm

kantveck

Konst, Måleri

Olivier Herdies blandteknik

Budhistorik (11 bud)
225332
850
225365
850
225332
225355
225332
750

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.