Olof Leyman oljemålning

124062

LEYMAN, Olof (1911-74): "Blommor i ateljén", signerad Leyman, olja på duk, 69x59 cm

Konst, Måleri

Olof Leyman oljemålning
Budhistorik (3 bud)

225304
500
222309
222308

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.