Herrfickur spindelgång

124050

HERRFICKUR, 1800-talets början, förgyllt kapslat verk, graverad dekor, spindelgång, vit urtavla med arabiska siffror, märkt Norton, London, slät inner- och ytterboett av silver, fantasistämplar, ytterboettens diameter 61 mm

Fungerar

Klockor/Ur

Herrfickur spindelgång
Budhistorik (16 bud)
251767
2 800
250967
2 600
251766
2 400
250967
249231

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.