Pastell kopia efter Horace Vernet

124012

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): kopia efter Horace Vernet (1789-1863): Orientaliskt motiv, otydligt signerad och daterad 1864, pastell, 72x49 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

223988
3 200
223198
222619
222323

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.