Miniatyrspegel skuren förgylld dekor samt gravyr

124005

MINIATYRSPEGEL, skuren förgylld dekor, 42x28 cm, GRAVYR, efter målning av Elias Martin, 19x22 cm

Skador

Speglar

Budhistorik (44 bud)
225179
8 600
225144
8 400
224735
8 200
224735
8 000
225140
7 800

Slutpris SEK:
8 600
830 EUR, 943 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.