A.Bernard oljemålning

124002

BERNARD, A: Blomsterstilleben, signerad A Bernard, omkring 1900, olja på duk, 50x68 cm

Konst, Måleri

A.Bernard oljemålning

Budhistorik (3 bud)

222205
217585
217524

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.