A Bernard oljemålning

124001

BERNARD, A: Blomsterstilleben, signerad A Bernard, omkring 1900, olja på duk, 41x61 cm

Konst, Måleri

A Bernard oljemålning

Budhistorik (3 bud)

222204
217579
217517

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.