Peter Frie litografi

123984

FRIE, Peter (född 1947): Landskap, signerad och daterad Peter Frie 2006, 1/40, färglitografi, 47x63 cm

Smärre kantveck

Peter Frie litografi

Budhistorik (7 bud)
224816
224238
1 900
218934
1 800
224237
1 800
218934

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.