Målning

123983

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Cottage near Betheseda, signerad G Grant, olja på duk, 37x67 cm

Konst, Måleri

Målning

Budhistorik (3 bud)

225135
224177
223373

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.