Monica Lorentzon oljemålning

123978

LORENTZON, Monica (född 1940): Sommaridyll, signerad M. Lorentzon, olja på duk, 34x41 cm

Konst, Måleri

Monica Lorentzon oljemålning

Budhistorik (24 bud)
223816
223814
1 900
223813
1 800
223812
1 700
223810
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.