Robert Högfeldt oljemålning

123975

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Badnymf, signerad Högfeldt, olja på duk, 41x27 cm

Konst, Måleri

Robert Högfeldt oljemålning

Budhistorik (12 bud)
224131
2 400
223652
223441
223346
1 900
223341
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.