Mizuno träsnitt

123972

MIZUNO, Toshikata (1866-1908): triptyk: Män vid stor kanon, 1895, signerad Oju Toshikata e, 34x69 cm, ramad
Proveniens: Kerubens antikhandel -81

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Mizuno träsnitt
Budhistorik (28 bud)
233206
2 400
233197
232264
233195
232264
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.