Georg Pauli blyertsteckning

123970

PAULI, Georg (1855-1935): "Efter badet", monogramsignerad GP, utförd omkring 1902, blyerts, 26x18 cm
Proveniens: Konstnärens familj

Hål efter häftstift

Konst, Måleri

Georg Pauli blyertsteckning
Budhistorik (11 bud)
223975
900
224127
900
223975
850
216416
216416
650

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.