Ogata träsnitt

123966

OGATA Gekko (1859-1920): Tempel, omkring 1900, signerad Gekko, 24x25 cm, monterad i passepartout, Proveniens: Hagelstam Helsingfors 1978

Fläckar mindre skada i marg

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Ogata träsnitt

Budhistorik (15 bud)
233262
950
231542
900
231533
850
231541
850
231533

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.