Georg Pauli akvarell

123958

PAULI, Georg (1855-1935): Sagomotiv, monogramsignerad GP, akvarell, 36x45 cm
Proveniens: Konstnärens familj

Fläckar, vågigt papper, hål efter häftstift

Konst, Måleri

Georg Pauli akvarell
Budhistorik (10 bud)
223970
850
224235
223970
750
224234
700
223970
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.