Georg Pauli akvarell

123951

PAULI, Georg (1855-1935): "Göran - Kostymbal på Utö sommaren 1910", monogramsignerad GP, akvarell, 39x29 cm
Proveniens: Konstnärens familj

Revor

Konst, Måleri

Georg Pauli akvarell
Budhistorik (22 bud)
224224
2 600
224230
2 400
224224
224226
224224
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.