Koson två träsnitt

123938

KOSON, Ohara (1877-1945): 2 st: Sjöfåglar på strandkant, Lyftande and, signerade Koson med eget sigill, tanzaku 34,5x19 cm vardera, oramad
Proveniens: Rönells antikvariat

Lagat nedre högra hörn

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Koson två träsnitt

Budhistorik (24 bud)
233230
1 700
232792
1 600
232762
232710
1 400
232557
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.