Ring i 18 k guld

123934

RING, 18 k guld, fasetterad blå sten, Stockholm 1940-tal, ringstorlek ca 18 mm

Sten med skador och slitage

Guld/Smycken

Ring i 18 k guld
Budhistorik (12 bud)
218429
221969
218429
750
221968
700
218429
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.