Oidentifierad konstnär fransk konstnär

123916

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Franskt landskap, osignerad, 34x28,5 cm

Renoverad, smärre färgbortfall, uppfodrad

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

224162
217580

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.