Edmund Massányi oljemålning

123912

MASSÁNYI, Edmund (Slovakien 1907-66): Landsbyggd, signerad och daterad Massányi 1952, olja på duk, 67x105 cm

Konst, Måleri

Edmund Massányi oljemålning

Budhistorik (14 bud)
223225
223224
2 800
223222
2 600
223155
2 400
223153

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.