John-Erik Franzén färglitografi

123906

FRANZÉN, John-Erik (född 1942 ): (4) "Den vita cadillacen", signerad och daterad John Erik Franzén 1978, 78/100, färglitografi, bladstorlek 70x98 cm

Budhistorik (4 bud)

224215
1 400
224211
1 300
222952
216806

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.