Philip von Schantz färglitografi

123904

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Krukor, signerad 95 och numrerad 202/225, färglitografi, 23x26 cm

Budhistorik (10 bud)
224138
224132
223955
950
223656
900
222001
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.