Målning 1800-tal

123898

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Engelsk landsbygd-Suffolk Lane, otydligt signerad, märkt på ramen J.Ladbroke, olja på duk, 39x49 cm

Färgbortfall, uppfodrad

Konst, Måleri

Målning 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

224111
550
217603
500

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.