Stolar renässansstil

123882

STOLAR, 5 st, 1800-talets slut, renässansstil

skador, lösa delar

Stolar renässansstil

Budhistorik (1 bud)

217921
2012-02-28 08:11:59

2012-03-06 kl 15:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.