Tor Bjurström litografier

123866

BJURSTRÖM, Tor (1888-1966) (20): Figur- och landskapsmotiv, 1 signerad, litografier, varierande mått, stämpelintyg a tergo

Hanteringsveck, revor

Tor Bjurström litografier

Budhistorik

2012-03-04 kl 19:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.