Mario Guides färgetsning

123849

GUIDES, Mario (Spanien, född 1959): "Donna farfalla", signerad och daterad 1996, 25/75, färgetsning, 54x40 cm

Bristning

Mario Guides färgetsning

Budhistorik

2012-03-04 kl 20:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.