Anders Palmér litografi

123846

PALMÉR, Anders (född 1958): Får, signerad Palmér,161/250, färglitografi, 31x44 cm

Anders Palmér litografi

Budhistorik (7 bud)
223231
600
222836
550
219376
500
220207
450
219376

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.