Urnor alabaster 1800-tal

123845

URNOR, 1 par, 1800-tal, alabaster, sockel av marmor, höjd 34 cm

Skador, lagningar

Diverse

Urnor alabaster 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
223898
2 400
221334
221334
221332
1 800
220258

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.