Antik Kelim

123833

KELIM, semiantik/antik, ca 330x187 cm

Sskador, slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Antik Kelim
Budhistorik (4 bud)

227920
227075
225926
221199

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.