Pierre Clausen grafiska blad

123796

CLAUSEN Pierre (född 1971) (2) Landscape IV samt Shadows IV, signerade och numrerade 26/90, giclée, bladstorlek 28x36 cm vardera

Pierre Clausen grafiska blad
Budhistorik (9 bud)
219468
1 800
223268
1 700
219468
1 600
223262
219468
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.