Einar Rosén oljemålning

123792

ROSÉN, Einar (1910-1998): Landskapsmotiv, signerad och daterad Einar Rosén, olja på duk, 46x66 cm

Konst, Måleri

Einar Rosén oljemålning

Budhistorik (2 bud)

222532
222528

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.