Jacob Dahlgren etsning

123777

DAHLGREN, Jacob (född 1970): Trädet, signerad och numrerad , färgetsning, 33/35, 40x40 cm

Jacob Dahlgren etsning
Budhistorik (19 bud)
223166
1 600
222712
222712
222440
222413

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.