Jacob Dahlgren

123774

DAHLGREN, Jacob (född 1970): Komposition, signerad och numrerad 29/35, etsning, 40x40 cm

Jacob Dahlgren

Budhistorik (17 bud)
223185
1 600
222713
223183
222713
222581

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.