Skåp 1800-tal

123764

SKÅP, 2-delat, 1800-tal, rokokostil, betsat, höjd 220, 126x46 cm, nyckel finns

Skador

Skåp 1800-tal

Budhistorik (38 bud)
224553
17 000
225069
16 500
224553
16 000
225063
15 500
224553
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 641 EUR, 1 863 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.