Sohlberg oljemålning

123761

SOHLBERG (1900-tal): Landskap i skymning, signerad och daterad Harry Sohlberg 1950, olja på duk, 64x80 cm

Konst, Måleri

Sohlberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
223227
1 900
223223
1 800
223201
1 700
223217
1 700
223201
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.