Trågsoffa 1800-tal rokoko

123753

TRÅGSOFFA, 1800-tal, rokokostil, skuren dekor, längd 214 cm

Skador

Trågsoffa 1800-tal rokoko

Budhistorik (23 bud)
224832
11 000
224777
10 500
224777
9 400
224831
9 200
224777
7 800

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.